Koostööpartnerite koolitused annavad uusi teadmisi nii esmakordsetele kui ka juba kolmandat korda osalejatele

25. august 2022

Pikaaegsed koostööpartnerid korraldavad SOL töötajatele perioodiliselt oma toodete ja teenuste koolitusi. Räägitakse innovatsioonitoodetest, õpetatakse masinaid kasutama ja hooldama. Ka sel suvel toimus mitmeid koolitusi, millest räägib loo üks meie äriüksuse juhtidest Priit Pikhoff.

Loe tema kogemusest lähemalt siit:

Mõni aeg tagasi olid SOL äriüksuste juhid ja töödejuhatajad oodatud hea koostööpartneri EcoCare esindusse, kus osalejaid võtsid lahkelt vastu kolm pühendunud meest: Rait, Aivo ja Leo.

Pildil võtab Aivo ühe I-Mopi algosadeks ning vaatame koos üle võimalikud probleemsemad kohad.

Ja seda mitte ainult ühel ega kahel, vaid lausa kolmel korral, erinevatele SOL meeskondadele.

Päev möödus tempokalt ja meeleolukalt. Ettevõtte juht Rait Keerles andis ülevaate Ecocare põhilistest koristusmasinatest: I-Mopid, I-Scrubid, Orbotid, nii teoorias kui ka praktikas. Lisaks tutvusime Tersano aparaatidega, TEQ eskalaatoripuhastusvahenditega ning koristuskärudega. Põgusalt vaatasime üle ka tolmuimejad, erinevad pisitarvikud ja keemia tänapäevase puhastusteenuse pakkumiseks.

Suureks hitiks oli EcoCare laoruumides toimetav robotpõrandapesumasin. Kui tänases maailmas ei ole enam üllatav näha robottolmuimejaid või -niidukeid, siis suur isesõitev põrandapesumasin on ikkagi järgmine tase.

Mitte kõik ei lahkunud koolituselt tühjade kätega. Pildil õnnelikud I-Scrubide omanikud Virge tiimist.

Meie grupis olid SOL-i poolt esindatud inimesed nii Tartust, Kesk-Eestist, Pärnust, Ida- ja Lääne-Virumaalt. Osadele meist oli see esmane koostööpartnerite poolt läbiviidud koolitus, mõnedele juba teine või kolmas kord käia, aga uusi teadmisi ja lahendusi jagus tagasiside järgi kõigile. Telefoni või Teamsi teel võime ju oma kolleegide ja koostööpartneritega igapäevaselt suhelda, aga teine asi on kohapeal käia, näost näkku näha ning lõunalauas niisama lobiseda.

Igaljuhul suur aitäh EcoCare meeskonnale, et nad meid nii lahkelt vastu võtsid. Hea on näha, et SOL panustab igapäevaselt oma töötajate arengusse ning koolitustesse. Mida suuremad on meie teadmised tänapäevastest lahendustest, seda suurem on meie konkurentsieelis kinnisvarakorrashoiu maastikul.