Puhkuste asendaja Triinu: „Peale istuvat tööd on hea minna ja end liigutada“

26. aprill 2023

SOLis puhkuste asendajana töötav Triin elab Viljandis ja töötab igapäevaselt logistikuna. Lisaraha teenimise võimaluse kohta sai Triin info Viljandi töödejuhatajalt Melialt, kes pakkus Triinule võimalust hakata töötajaid asendamas käima.

Triin Coco ja Bandiidoga metsas jalutuskäigul

Triinu ütleb, et ta käib asendamas olenevalt vajadusest. Enamasti kui keegi puhkusele läheb. „Kui terve päeva on istuv töö siis on hea minna ja ennast liigutada. Pole vaja eraldi trenni minna ja saad selle eest ka raha.“ Triinu sõnul maandab puhastusteenindaja töö tegemine hästi pingeid, mis on päeva jooksul tekkinud. „Saan tööd teha endale sobivas rahulikus tempos. Pärast õhtul koju minnes on pea selge ja meel rõõmus.“

Miks Triinu üldse asendamas käib? Tema arvates on asendamas käimine hea võimalus lisaraha teenimiseks. Triinu näiteks kogub reisimiseks.

Reisimise juures meeldib talle, et saab välja oma igapäeva rutiinist. „Saab puhata ja päikest nautida. Näeb erinevaid kultuure ja tutvuda huvitavate inimestega.“ Triinu on perega käinud Egiptuses, Küprosel, Türgis ja paljudes teistes riikides. Varsti algaval koolivaheajal lähevad nad lapsega Türki, et ennast pärast pikka talve taas päikeseenergiast täis laadida.

Oma vaba aega veedab Triinu pere ja sõpradega. Tihti käib ta ka koeraga looduses jalutamas. Varem oli Triinul kaks koera aga kahjuks suri hiljuti vanem koer Bandiido ja nüüd on neil ainult Coco. Coco on Cane Corso tõugu. Esmapilgul tunduvad seda tõugu koerad küll väga hirmuäratavad, aga Triinu ütleb, et tegelikult on nad suure südamega ja hoiavad oma pere väga.

Vaata SOL tööpakkumisi siit.