Klientide poolt kiidetud puhastusteenus

SOL Baltics koostab lähtuvalt kliendi vajadusest ja soovist just temale sobiva väärtust loova puhastusteenuse lahenduse.

Iga klient on eriline, mistõttu ka pakutavad puhastusteenused on personaalsed ja läbimõeldud. SOL koristusteenused on saadaval üle Eesti – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja teistes piirkondades.

Meie koolituskeskuses koolitatud puhastusteenindajad aitavad täita kliendi soove. Igal aastal investeerib SOL oma töötajate arendamisele üle 2% ettevõtte käibest. Koolitusmahuna teeb see keskmiselt 12000 tundi aastas. Koolituskeskuses õpetatakse puhastusteenindajaid tundma koristuse põhitõdesid, moppide, masinate ja ainete kasutamist, töö ergonoomikat, tööohutust ning klienditeenindust. SOL usub, et hästi koolitatud töötaja on pühendunud ja hoiab kliendi  vara heaperemehelikult korras.

Millist väärtust loob sulle SOLi puhastusteenus?

 • Puhas töökeskkond
 • Terve ja rõõmus töötaja
 • Pinnakatte pikem eluiga
 • Ootamatute olukordade kiire lahendus
 • Keskkonnasõbralikkus
 • Keskendumine põhitegevusele
 • Lahendus vastavalt vajadusele

Ettevõtte puhastusteenindajad on kõik läbinud spetsiaalse koolituse, mis võimaldab neil rakendada ergonoomiliselt häid töövõtteid ja kasutada pinnakatetele sobivaid töövahendeid ning puhastusaineid. SOL investeerib iga aasta 2% käibest töötajate koolitamisse, et tagada nende professionaalsus, pühendumus ja efektiivsus.

Puhastusteenuse osutamiseks kasutatavad puhastusained on varustatud „Luige“ või „ECO“ märgisega. Lisaks kasutab SOL ka uuenduslikku keemiavaba puhastusmeetodit, mis ei tekita allergiat, kuid eemaldab mustuse efektiivselt. Puhastusmasinad on valitud vastavalt kliendi ruumide suurustele, pinnakatetele ja kasutusmugavusele. Kõik masinad on samuti varustatud „ECO“ märgisega.

Kliendi rahulolu ja lubatud kvaliteedi tagamine on SOL-ile äärmiselt oluline. Koostöös kliendiga teostatakse perioodilisi rahuloluküsitlusi ja kvaliteedikontrolle, mille tulemusi kasutatakse igapäevase töö parendamiseks. Igal objektil on oma personaalne kontaktisik, kes hoiab korras nii kliendisuhted kui ka sujuva töökorralduse.

Rohkem infot

Lisaks igapäevasele hoolduskoristusele osutatakse ka päevase koristuse teenust, suurpuhastus- ja eripuhastustöid. Hoolduskoristus toimub üldjuhul väljaspool kliendi tööaega kas varajastel hommiku- või  õhtutundidel. Kliendiga kokkuleppel on võimalik töid teostada ka tööajal. Selleks, et päeva jooksul tagada hoones puhtus, koguda kokku maha kukkunud praht, viia välja prügi, hoida porivaip puhas, teostada mõne üksiku klaasseina või aknapesu, lisada hügieenitarvikuid, korjata kokku kohvitassid või pesta kööginurgas nõud, pakub SOL Baltics päevase puhastusteenindaja teenust. Kvaliteedi tagamiseks osutatakse teenust minimaalselt  kaks korda nädalas.

Kui paljud puhastusfirmad pakuvad teenust lokaalselt, siis SOL- i poolt pakutav puhastusteenus on kättesaadav kõikjal Eestis ja Baltikumis. Ettevõtte suuremad harukontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Riias ja Vilniuses, pakkudes kliendile lokaalset teenindust ja kiiret reageerimist. SOL teostab puhastusteenuseid kontorites, büroo- ja tootmishoonetes, haridusasutustes, ladudes, kaubanduspindadel, erilube vajavatel pindadel, laevadel, hotellides, spordirajatistes ja kõikjal mujal, kus ettevõtted puhtust hoida soovivad.

Selleks, et klient saaks tegeleda oma põhitegevusega ja vähem hoone heakorra eest muretsemisega, pakub SOL Baltics ka muid lisateenuseid. Ettevõtte puhastusteenuse hulka kuuluvad ka porivaipade rent, hügieenitarvikute müük ja lisamine, prügiveoteenuse vahendamine, jäätmete sorteerimine, lillede kastmine jne. Porivaibad aitavad hoida sissepääsud puhtad ja esinduslikud ning soovi korral on võimalus valida ka spetsiaalsed igale ettevõttele loodud personaalsed disainvaibad.

SOL märkab ennetavalt klientide vajadusi ja pakub innovatiivseid lahendusi.

Näita vähem

Soovitused sisekoristustöödeks vastavalt aastaaegadele:

Talv
 • Porivaipade lisamine ja sagedasem vahetus
 • Ulatuskõrgusest kõrgemale jäävate tasapindade puhastamine
Kevad
 • Akende pesu
 • Vitriinklaaside pesu
 • Põrandate süvapuhastus ja hooldus
 • Ruumide suurpuhastus
Sügis
 • Porivaipade lisamine
 • Akende pesu
Suvi
 • Mööbli puhastus
 • Suurpuhastus
 • Akende pesu (haridusasutused, tööstused jne)

Kes kasutavad?

Mida nad arvavad lahendusest ?

AS Pärnu VesiAivar LepassarVarahaldusjuht

Sageli vajame mingitel põhjustel erinevatel objektidel ootamatuid personaalsemaid lahendusi, siis on SOL töödejuhatajatega ehk kontaktisikutega nende lahendamine kiire ja tulemuslik.

Loe rohkem

Vytautas AleksiejenkoJSC Bauwerk Boenfacility maintenance manager

Millele veel ma olen tähelepanu pööranud on puhastuskvaliteedi auditid. SOL kasutab Põhjamaade kvaliteedistandardi süsteemi ja metodoloogiat INSTA 800.

Loe rohkem

Saint Gobain Glass Estonia SEHeiki MäesaluHaldusjuht

Oleme nii SOL-i töödejuhatajate kui ka koristajatega väga rahul. Julgeme omalt poolt anda soovituse ka teistele firmadele kõikide SOL-i teenuste kasutamiseks.

Loe rohkem

DS Smith Packaging DivisionEdvin SikkOstujuht

Meie SOL kontaktisik on väga aktiivne ja positiivne. Leiab igale probleemile kiire ja rahuldava tulemuse.

Loe rohkem

LõunakeskusJaan LottKeskuste juht

Hindan SOL’i tööd eelkõige tunnustava tagasiside tõttu, mida oleme saanud meie klientidelt.

Loe rohkem

Telia Eesti ASTriinu RandojaMajade haldur

Olen alati hinnanud SOL-i inimeste abi- ja koostöövalmidust ning täna pakuvad nad meile oluliselt rohkem, kui ainult heakorra ja kinnisvarateenust.

Loe rohkem

Cramo Estonia ASPriit GrünthalPaide osakonna juhataja

Üritatakse leida igale probleemile lahendus. Korrektne ja õigeaegne teenindus.

SotsiaalkindlustusametKaja VilipusPeaspetsialist

On väga meeldiv, et küsitakse tagasisidet, kuidas oleme rahul teenusega.

Loe rohkem

Chemi-Pharm ASKristo TimbergTegevjuht

Leian, et meie koostöö on järjepidevalt professionaalne ja meeldiv, kõik ülesanded on läbi viidud suure pühendumise ja suurepärase professionaalsusega.

Loe rohkem

Küsi pakkumist

   


  sol baltics oü illustratsioon teenused