SOL Baltics’i Eesti personalijuht nomineeriti aasta 2022 mõjukaima personalijuhi tiitlile

11. november 2022

Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE 30. juubeligalal tunnustati parimaid personalijuhte. Ka SOL Baltics Eesti personalijuht Katre Schmidt oli nomineeritud aasta 2022 mõjukaima personalijuhi tiitlile.

Katre teekond meie ettevõttes on olnud üks kestev edulugu. Edulugu tema tiimile, meie ettevõttele, ja me usume, et ka temale endale.

Pildil: Katre Schmidt, Eesti personalijuht

Katre alustas SOL’is 2014. aastal värbamispartnerina. Eesti personalijuhi positsiooni võttis ta vastu 2019. aasta oktoobris.

Tema juhtida on kaheksaliikmeline tiim, millesse kuuluvad kolm personalipartnerit, personalispetsialist, kolm värbamispartnerit ning büroojuht. Ta on eeskujuks oma meeskonnale ja kasvanud spetsialistist tiimijuhiks.

Katre on osalenud suurte projektide müügiprotsessides, töötajate ülevõtmisel ning sisse elatamises. Katre eestvedamisel on käivitatud kovisioonigrupid Eesti äriüksustes. Kovisioonigrupi juhina toetab Katre tiimiliikmeid ja arendab SOLi organisatsioonikultuuri. Katre on edukalt lõpetanud aasta kestva Fontese coachiva mentori kursuse ning toetab kolleege mentorina üle Baltikumi.

Evely Gorobinski, Baltikumi personali- ja kvaliteedi juht:

„Katre on selle kolme aastaga, mis ta on personalijuhina SOL’is tegutsenud, kasvanud tugevaks strateegiliseks partneriks meie Eesti tegevjuhile ja äriüksuste juhtidele. Ta on edukalt juhtinud Eesti HR tiimi, kasvatades tiimiliikmete ühtekuuluvustunnet ja toetades nende erialast ning isiklikku arengut. Katre panus SOL rahvusvahelise HR tiimi toimimisse on samuti oluline, olles mitmete Baltikumiüleste projektide eestvedajaks ja mentoriks uutele kolleegidele.“