Välitööde spetsialist Valdis naudib uute hooldusseadmete proovimist

28. september 2023

 SOL Baltics on mitte ainult töökoht, vaid ka koht, kus saad kokku oma kolleegide, sõprade ja klientidega ning võid tutvuda inimestega, kellega kohtumist poleks sa osanud isegi ette kujutada.

SOL pakub võimalust töötada igaühele, olgu ta siis 16-, 25-, 40- või 68-aastane. Aastad ei ole mingi takistus, et ennast arendada, midagi uut näha või näiteks autojuhtimine ära õppida.

64-aastane Valdis töötab SOL-is neljandat aastat muruniitjana ühe meie kliendi territooriumil. Tema  töökohustuste hulka kuulub territooriumi ülevaatamine ja korras hoidmine ning töödejuhataja juhiste täitmine.

Valdis on elukutselt automehaanik, kes omandas ametioskused Ogre kutsekeskkoolis. Varem on ta töötanud muruniitjana Riia parkides ja teinud hooajalisi töid Lielvārde linnas.

Oma teadmisi kasutab Valdis nii SOL-is igapäevatööd tehes kui ka kodus Lielvārdes tegutsedes. SOL-is töötamise juures meeldib talle kõige rohkem uute hooldusseadmete proovimine.

Valdis iseloomustab ennast tööka, sõbraliku ja ausana. Vabal ajal kuulab ta mitmesugust muusikat ja töötab kodumaja ümbritsevas aias, kus ta kasvatab köögivilja – kartulit, peeti, porgandit, samuti maitserohelist ja puuvilju, mida võib pärast saagi koristamist talvekuudel nautida.

Küsimuse peale, kas ta jätkab SOL-is töötamist, ütleb Valdis naerdes, et kui tervis lubab, siis kindlasti.