Annale meeldis asendustöö SOLis, kuna oli lihtne aru saada, mida on vaja teha

16. mai 2023

Anna on elanud Lätis umbes 5 aastat ja igapäevaselt töötab ta tootmisettevõttes. Kord kui Anna puhkusel oli, siis rääkis talle naaber vabast töökohast SOL Baltics´is, mis nende elukohale lähedal asus. Tegemist oli haiguslehel oleva töötaja asendamisega.

Kuna Anna oli just puhkusel ja töökoht kodule lähedal, siis kasutas ta hea meelega võimalust SOLi tööd proovida. Töödejuhataja, kes antud objekti eest vastutas, rääkis Annale kõigest olulisest. Anna jaoks ei olnud töö üldse keeruline. Ta ütles, et oli väga lihtne aru saada ja õppida, mida on vaja teha. Juba teisel päeval töötas Anna iseseisvalt, kuid alati säilis võimalus küsida abi kui midagi selgusetuks jäi.

Anna usub, et see oli hea kogemus ja suurepärane viis teenida lisaraha oma puhkuse ajal. Kuna asendustöö oli osalise tööajaga, siis tal oli aega ka puhata ja lõõgastuda. Anna arvas, et kui taoline võimalus avaneks ka tema järgmise puhkuse ajal ja töökoht oleks kodule lähedal, siis võtaks ta SOL suvetöö või asendustöö pakkumise kindlasti vastu.

Vaata SOL tööpakkumisi siit.