Eripuhastustöödega paistavad ruumid ka aastaid hiljem uutena

Kasutades oma hoones eripuhastustöid, pikendate tööruumide eluiga ja esteetilisust ning säästate remondikuludelt või koguni uue soetamiselt.

SOL Baltics´i eripuhastustööde spetsialistidel on väga laialdased teadmised ja kogemused antud valdkonnas. Eritöid teostavad oma ala tõelised professionaalid ja asjatundjad, kes on läbinud kõik vastava ala koolitused ning teevad oma tööd hingega.

Soovitused hooajalistele eripuhastustöödele:

Talv
 • Graffiti eemaldamine mõnel teisel aastaajal
 • Vaibapesu ja vahatamine
 • Eripuhastustööde graafiku kokkuleppimine ja tööde planeerimine
Kevad
 • Parim aeg akende pesuks ja fassaadi puhastuseks
Sügis
 • Katuste ja vihmaveerennide puhastus ning korrasoleku kontroll
Suvi
 • Mööbli keemiline puhastus ja graffiti eemaldus
 • Kesksuvel kivi- ja vuugiplaatide hooldus

Eripuhastustöödega loodavad lisaväärtused:

 • Positiivne esmamulje äripartnerile
 • Töötaja hea enesetunne, töötaja haiguspäevade ennetamine
 • Tööohutus ja turvalisus
 • Pinnakatte, mööbli ja vaiba pikem eluiga
 • Energia- ja loodusvalguse parem ärakasutamine (akende, fassaadi ja päikesepaneelide pesu)
 • Uue pinna remondi- ja ehitusjärgne kasutuselevõtt ja hooldus

SOL Baltics`i laias ja mitmekesises teenuste valikus on lisaks regulaarsele ja kõrgekvaliteetsele hoolduskoristusele ka eripuhastustööd nii Tallinnas, Narvas, Tartus, Pärnus, Saare- ja Hiiumaal kui ka kõikjal mujal Eestis. Samuti osutab SOL eritöid Riias, Vilniuses, Klaipedas, Jurmalas ja mujal Baltikumis. Eripuhastustööde teostamine sh suurpuhastus toetab igapäevast hoolduskoristust. Kasutades oma hoones eripuhastustöid, pikendate tööruumide eluiga ja esteetilisust ning säästate remondikuludelt või koguni uue soetamiselt. SOL Baltics´i eripuhastustööde spetsialistidel on väga laialdased teadmised ja kogemused antud valdkonnas. Nimetatud töid teostavad oma ala tõelised professionaalid ja asjatundjad, kes on läbinud kõik vastava ala koolitused ning teevad oma tööd hingega.

Eripuhastustööde alla kuuluvad põrandate süvapesu ja kaitseainetega katmine, vaibapesu ja vaipade keemiline puhastus, klaaspindade (klaasist vaheseinad jms.) ja akende pesemine, sanitaarpindade suurpuhastus, tööd väljaspool küündivusulatust jne. Lisaks kuulub eripuhastustööde valiku hulka ka mööbli puhastamine, mis tähendab nii plastmassist-, nahast- kui ka tekstiilist mööbli puhastamist. See on vajalik näiteks kontorites kui ka majutusasutustes, kus on palju pehmet mööblit ja erinevaid kasutajaid. Puhtaks saab teha nii diivanid kui ka voodid, milleks teostatakse eraldi diivani pesu teenust jms.

Rohkem infot

Samuti on SOL Balticsi teenuste valikus põranda vahatamine, mis on väga laialt kasutusel, kuid eriti populaarne on põrandate vahatamine Pärnus.

Põrandate vahatamist teostatakse nii linoleum-, PVC- kui ka kivipõrandate kaitsmiseks ja pikema “eluea” tagamiseks. Põrandate süvapuhastamine ja seejärel nende kaitsevahaga katmine tagab igapäevase hoolduskoristuse kõrgema efektiivsuse ja edaspidise lihtsama pindade hooldamise. Kindlasti on põrandate süvapuhastamise ja kaitsevahaga katmisel väga oluliseks asjaoluks ka põrandate pikaajalisema eluea tagamine, sest kaitsevaha takistab oluliselt mustuse kogunemist ja ka põrandapindade kulumist.

Lisaks sisetöödele pakub SOL Baltics ka mitmeid välitöid nagu näiteks vihmaveerennide puhastus ja ka graffiti eemaldamine. SOL Baltics`i kaasaegne tehniline varustatus, kogemused ja töötajaskonna oskusteave lubavad teostada kõiki eripuhastustöid objekti esinduslikkusest tulenevate kvaliteedinõuete kohaselt.

SOL Baltics soovitab eritööde teostust varakult ette planeerida, et kõrghooajal saaks südamerahuga tegeleda oma põhitegevusega ja lasta SOL-il tegeleda eripuhastustöödega.

Näita vähem

Kes kasutavad?

Mida arvavad lahendusest?

Viking Line AbpElina LPuhastustööde juht

Oleme SOLiga koostööd teinud rohkem kui 15 aastat ja saame öelda ainult häid asju.

Loe rohkem

Küsi pakkumist