Leedu tehnik Henrikas väärtustab ettevõtte mitmekülgsust ja tolerantsust

24. aprill 2022

Henrikas on töötanud SOLi Leedu meeskonnas kolm aastat. Henrikas alustas SOLis abitöölisena ning omandas oskused elektri- ja külmutusseadmete hooldamiseks. Praegu vastutab Henrikas soojusjuhtimise ja veevärgi eest.

Henrikase hommik algab staadionil jooksmise ja kerge trenniga ning võimaluse korral laguunis ujumisega. Kergele hommikusöögile järgneb teekond tööle. Henrikast motiveerib rahulolev klient, õigel ajal ja hästi tehtud töö ning ka kolleeg Modestas, kes on Kaunase piirkonna vaneminsener. Nagu Henrikas ise ütleb: „Modestas motiveerib mind hea noorusliku energia ja naeratustega“. 😊

SOLis hindab Henrikas kolme asja: töövaldkonna arengut, tööriiete kujundust ja värve (meie peamine värv on kollane) ning ettevõtte sallivust ja mitmekülgsust.

Tema lapsepõlveunistus traktori juhtimisest ja mehaanika õppimisest on täitunud. Vabal ajal huvitub Henrikas fotograafiast, filmimisest ja puidunikerdustest. Talle meeldib looduses veedetud aeg ja kalapüük.

Henrikas peab ennast kangekaelseks ja eesmärkidele pühendunud inimeseks. Oma kolleegidele soovib ta järgmist: „Vastupidavust ja leidlikkust. Ärge iial peatuge eluteel, naeratage rohkem ja jääge iseendaks“.