Andris: “Mind motiveerib minu tubli ja professionaalne meeskond”

25. jaanuar 2022

Saage tuttavaks Andrisega, kes on SOL Baltics´is tehnosüsteemide hoolduse, väliterritooriumi korrashoiu ja eripuhastustööde teenindusjuht Lätis.  

Andris alustas oma karjääri SOL-is pea 15 aastat tagasi

Andris alustas SOLis karjääri mobiilse brigaadi töötajana, kus ta pesi aknaid, niitis muru, puhastas ATM masinaid ja tegi muid erinevaid eritöid. Lapsena käis ta koolis Valmieras, kuid aastal 2011 sai ta ärilogistika bakalaureusekraadi RTU ( Riia Tehnikaülikool) Inseneri ja Majandusteaduskonnas.  kogemuste ja teadmistega koolist ning töölt on ta just õige isik juhtima sellist erinevat teenindusele orienteeritud meeskonda.

Otsused tuleb teha kiiresti kui olukord seda nõuab

Andris räägib tööst SOLis: „Raskeim osa tööst on, et meie äri on väga sõltuv ilmastikuoludest ja kõige suurem väljakutse on lumi. Iga klient on erinev ja pole alati lihtne iga kliendi soove kohe mõista. Vaatamata sellele olen ma SOLis töötamise üle õnnelik ja kõige huvitavam osa on just igapäevased uued situatsioonid ja väljakutsed, selles töös rutiin puudub. Töö on dünaamiline, aga otsuseid tuleb teha kiirelt kui olukord seda nõuab“. Andrise tavapärane tööpäev möödub peamiselt kontoris, kus ta alustab päeva e-mailide ülevaatamisega ja oma meeskonna liikmete ning klientidega suhtlemisega. „Erinevate meeskondade vahel ja sees tuleb tihti ette erinevaid ning operatiivseid probleemide lahendamisi ja informatsiooni vahendamisi,“ ütleb Andris.

Tubli ja professionaalne meeskond motiveerib

Andris selgitab, miks talle meeldib SOLis töötada: “Mind motiveerib minu tubli ja professinaalne tiim. Ma olen siin töötades õnnelik ja liigun edasi enda ning ettevõtte eesmärkide saavutamise poole. SOL on hea ettevõte, kus töötada, olenemata positsioonis. SOL annab kõigile võimaluse kasvada ja areneda. Ma igaljuhul soovitaksin SOLi tööandjana. SOL on õiglane ja usaldusväärne.

Lapsepõlve unistusted täitusid?

Lapsepõlves tahtis Andris olla seotud spordiga, olla ürituste korraldaja või projektijuht. Andris armastab veeta vaba aega erinevate tegevustega õues: “Oma vabal ajal ma käin lühematel ja pikematel jalutuskäikudel. Eelmisel aastal ma alutasin taas jahil käimisega. Puhkuse ajal ma püüan minna välismaale. Üks mu hobidest on mäesuusatamine, seega külastan erinevaid suusakeskuseid. Lisaks olen ma suur jalgpalli fänn, ja kui aega jagub, siis püüan minna suurematele jalgpallimängudele. Kevadel ja sügisel veedan palju aega jalgratta seljas.”

Käib töö ja lõbu koos

Võimalusi on ka töö keskkonnas lõbusalt aega veeta. Andris ütleb lõbutsemise ja nalja tegemise kohta SOLis järgmist: “SOL korraldabb alati toredaid meeskonnaüritusi, kus kogu tiim saab koos lõbusalt aega veeta. Loomulikult igapäevaelus ei ole SOLis samuti kunagi igav, alati on midagi lõbusat toimumas.”

Lõpetuseks palusime Andrisel ennast 3 sõnaga kirjeldada: “Muide, ma olen introvert, seiklushimuline ja armastan mägesid”.