Kinnisvarahooldus

SOL Baltics OÜ pakub kinnisvarahoolduse teenuseid nii Tallinnas kui ka kõikjal Eestis. Innovaatilise pereettevõttena kasvatakse töötajate kaasamise ja arengusse panustamise läbi. SOL on parema teenuse tagamiseks võtnud kasutusele mitmeid tehnoloogilisi ja uuenduslikke lahendusi ning tooteid, mis tagavad, et kinnisvara korrashoid oleks ettevõtte üks tugevamaid teenuseid.

rohkem infot

Kogemus on igal alal oluline ja nii ka kinnisvara hoolduses. Head kinnisvarahaldus ja kinnisvarahooldusettevõtet on raske leida. Usaldusväärne kinnisvarahoolduse partner on igal ajal kättesaadav ja temalt saab alati kasulikku nõu. Vähesed kinnisvarahooldust pakkuvad firmad suudavad kliendis(omanikus) tekitada turvatunde kui õlitatult toimivast masinavärgist. Vastutustundlik hooneomanik valib partneri, mitte odavaima teenusepakkuja turul.

Kinnisvarahooldusega tegelevad ettevõtted saavad hooldatud kinnisvarast erinevalt aru ja sageli võib tekkida olukordi, kus hooldamisest tähtsamaks on peetud hoolduspäevikute täitmist. Selle tulemusel kinnisvara väärtus võib hoopiski langeda, sest 10 aasta möödudes võib osutada vajalikuks hooldamata seadmete täielikuks väljavahetamiseks. Selleks, et hoone omanik saaks ennast tunda võimalikult mugavalt ja turvaliselt, on mõistlik tellida võimalikult suur kogus teenuseid ühelt ettevõttelt. SOL Baltics pakub terviklikku kinnisvarahooldus paketti nii Tallinnas kui ka mujal Eestis.

SOL Balticsi  meeskonda kuuluvad hooldusmeistrid ja tehnikud on motiveeritud ja ning vastutustundliku tööstiiliga. Oma ala spetsialistid vastutavad  kõikide tehnosüsteemide toimivuse ja järelkontrolli eest. Täisteenust ostes saab Tellija (omanik) olla kindel, et ka kõik üksikud lisateenused osutatakse kvaliteetselt ja operatiivselt, sest tal on üks kindel lepingupartner. Kõikide oma muredega saab abi ühelt partnerilt. Omanik või haldaja peab arvestama asjaoluga, et kõik ühelt ettevõttelt ostes kaob ära üks väga oluline kitsaskoht, milleks on erinevates lepingutes töövõtupiiride sätestamine. Ühe kindla hooldaja puhul seda ei teki, kuna ta vastutab tervikuna süsteemide ühtse toimivuse ja energiasäästu eest. See tähendab, et küte ja jahutus ei töötaks samaaegselt koos ja muud sarnased olukorrad.

Hea kinnisvara korrashoid saab toimida läbi partnerluse ja üksteise usalduse ning mõistmise. Koostöös klientidega saame öelda, et kinnisvara korrashoid pole pelgalt koristamine ja selle kontrollimine. Kinnisvara korrashoid on kogum erinevatest tegevustest, mille tulemusel moodustub terviklik (tervislik) keskkond, mida on hea tunnetada, vaadata ja kus on mõnus töötada.

Näita vähem