Odavad hügieenitarvikud ei taga alati kokkuhoidu

Sõltuvalt ruumide kasutamise otstarbest aitab SOL klientidel valida sobivad hügieenitarvikud. Õigesti valitud ja professionaalsete tarvikutega hoiab klient tualettruumid, köögid ja pesuruumid puhtad ning esinduslikud.

Hügieenitarvikute kulu võib ulatuda kuni 15%-ni hoone puhastuskuludelt. Selleks, et vältida paberi põhjendamatut kulutamist, soovitab SOL alati valida hügieenitarvikud koos puhastusteenuse lahendusega.

Kuidas toetab SOL klienti hügieenitarvikute valikul?

  • varustamine: tualettpaber, kätepaber, seep, õhuvärskendaja, prügikastid, kätekreem, wc-hari, desinfitseerija
  • hinnad: SOL on brändide Tork ja Katrin suurim partner Baltikumis
  • hoidikute valik, paigaldus ja täitmine
  • soovitused ja konsultatsioon

Tellides hügieenitarvikud SOL-ilt, ei pea klient muretsema nende halduse ja tarne pärast. Ettevõte korraldab kõik vajalikud tarvikud objektile, paigutab hoidikud, hoolitseb nende täituvuse ja olemasolu eest, haldab arveid ja hooajalisi tarneid. Klient saab kõik ühest kohast ja ei pea selleks suhtlema erinevate ettevõtetega või käima ise tooteid kauplustest hankimas.

SOL pakub nii Premium kui ka Standard valikus olevaid tooteid. Tellides hügieenitarvikud SOL-i kaudu, saad plastmassist hoidikud alati tasuta.  SOL on brändide Tork ja Katrin suurim partner Baltikumis, mis garanteerib kliendile maaletoojaga võrdsed tarvikute hinnad.

Küsi pakkumist

     


    sol baltics oü illustratsioon teenused