Pindade süvapuhastus ja vahatamine

pindade süvapuhastus ja vahatamine solVaipade, põrandate ja mööbli süvapuhastus aitab hoida tööruumide ilme värskena ning pikeneb pindade eluiga.

SOL pakub äriklientidele põrandate vahatamist ja süvapuhastust. Võtame vastu äriklientide tellimusi alates 200 ruutmeetrist.

Põrandate süvapesu ja vahatamist viiakse enamasti läbi selleks, et põrandakatte välimust taas uuendada. Eemaldame süvapesu käigus suurema mustuse, mida igapäevase hoolduskoristuse käigus kätte ei saa. Põrandate süvapuhastus ja kaitsevahaga katmine tagab põrandate pika eluea, sest kaitseainega töötlemine takistab olulisel määral mustuse kogunemist ja põrandapinna kulumist.

Kuna põrandakatte vastupidavus sõltub selle korrektsest ja korrapärasest hooldusest, soovitame põrandate süvapesu ja hooldust läbi viia vähemalt üks kord aastas. Vaipkatete ja pehme mööbli puhastust on soovitatav teha suvel, sest siis on õhuniiskus väiksem ja materjalid kuivavad kiiremini. Vaipkatete puhastuse sagedus sõltub loomulikult vaiba kasutamise intensiivsusest, materjalist ja ka värvist, kuid regulaarne vaipade puhastamine aitab kindlasti ära hoida käiguraja tekkimist vaipkattesse.

Pindade süvapuhastuse alla kuuluvad teenused:

  • kõvapõrandate süvapesu ja kaitsetöötlus (vahatamine või õlitamine jne);
  • vaipade pesu ja süvapuhastus;
  • pehme mööbli puhastus;
  • poolpehme ja nahast mööbli puhastus;
  • puidust, plastist ja metallist mööbli puhastamine ning kaitsmine;
  • pindade kaitsetöötlus.

Soovitame eripuhastustöid teha mitu korda aastas nii kontorites kui ka majutusasutustes, kus on palju pehmet mööblit ja tihe kasutus. Puhtaks saab teha nii diivanid, toolid, vaibad kui ka voodid.

SOL Baltics´i teenuste valikus on samuti põrandate vahatamine, mis on laialdaselt kasutusel avalike hoonete üldpindadel, kus liigub igapäevaselt palju inimesi.

Teeme põrandate vahatamist nii linoleum-, PVC- kui ka kivipõrandate kaitsmiseks ja nende pikema eluea tagamiseks. Põrandate süvapuhastamine ja seejärel nende kaitsevahaga katmisel on nende igapäevane hoolduskoristus kõrgema efektiivsuse ja edaspidi on neid pindu lihtsam hooldada. Põrandate süvapuhastamine ja kaitsevahaga katmine takistab oluliselt mustuse kogunemist ja põrandapindade kulumist.

Küsi pakkumist