Puhtad aknad toovad päiksekiired tuppa

Parim tulemus saavutatakse eritöödega kui neid tehakse õigel ajal. Aknaid pestakse vähemalt 2 korda aastas – kevadel ja sügisel, kuid vajadusel ka sagedamini.

Pehme mööbli ja vaipkatete puhastust on soovitatav teha suvel, sest siis on õhuniiskus väiksem ja materjalid kuivavad kiiremini. SOL Baltics soovitab eritööde teostust varakult ette planeerida, et kõrghooajal saaks südamerahuga tegeleda oma põhitegevusega.

Millega saab SOL aidata?

  • Akende, aknaraamide ning klaasseinte puhastus
  • Ribakardinate puhastus
  • Elektriliste seadmete puhastus
  • Kõrgemate äärte ja pindade puhastus ustel ja garderoobidel (üle 1,80 m)
  • Nahast, pehme ja poolpehme mööbli puhastus
  • Seinte kuiv ja märg puhastus
  • Erinevate põrandate üldpuhastus (immutamine, poleerimine, kristalliseerimine)

Eripuhastustööde alla kuuluvad põrandate süvapesu ja kaitseainetega katmine, vaibapesu ja vaipade keemiline puhastus, klaaspindade (klaasist vaheseinad jms.) ja akende pesemine, sanitaarpindade suurpuhastus, tööd väljaspool küündivusulatust jne. Lisaks kuulub eripuhastustööde valiku hulka ka mööbli puhastamine, mis tähendab nii plastmassist-, nahast- kui ka tekstiilist mööbli puhastamist. See on vajalik näiteks kontorites kui ka majutusasutustes, kus on palju pehmet mööblit ja erinevaid kasutajaid. Puhtaks saab teha nii diivanid kui ka voodid, milleks teostatakse eraldi diivani pesu teenust jms.

Rohkem infot

Samuti on SOL Balticsi teenuste valikus põranda vahatamine, mis on väga laialt kasutusel, kuid eriti populaarne on põrandate vahatamine Pärnus, Riias ja Vilniuses.  Põrandate vahatamist teostatakse nii linoleum-, PVC- kui ka kivipõrandate kaitsmiseks ja pikema “eluea” tagamiseks. Põrandate süvapuhastamine ja seejärel nende kaitsevahaga katmine tagab igapäevase hoolduskoristuse kõrgema efektiivsuse ja edaspidise lihtsama pindade hooldamise. Kindlasti on põrandate süvapuhastamise ja kaitsevahaga katmisel väga oluliseks asjaoluks ka põrandate pikaajalisema eluea tagamine, sest kaitsevaha takistab oluliselt mustuse kogunemist ja ka põrandapindade kulumist.

Lisaks sisetöödele pakub SOL Baltics ka mitmeid välitöid nagu näiteks vihmaveerennide puhastus ja ka graffiti eemaldamine. SOL Baltics`i kaasaegne tehniline varustatus, kogemused ja töötajaskonna oskusteave lubavad teostada kõiki eripuhastustöid objekti esinduslikkusest tulenevate kvaliteedinõuete kohaselt.

Näita vähem

Mida kliendid eritööde teenusest räägivad?

Brasserie 11/ 11 Restoran OÜKati Plaamus Juhatuse liige

Suured tänud SOL eritööde meeskonnale! Kiire ja korralik töö. Väga vastutulelik ja paindlik ettevõte. Igale probleemile leidub lahendus. Super tulemus nii betoon- kui parkettpõrandate puhastusel. Suured tänud ja vaid kiidusõnad!

Loe rohkem

Lääne-Tallinna KeskhaiglaHeiki LugnaOhutusspetsialist

Olime kuulnud, et SOL pakub COVID-19 järgset puhastust. Üks kõne ja juba järgmisel päeval oli nende meeskond valmis tööle asuma. Imetlusväärselt kiire reageerimine!

Loe rohkem

Viking Line AbpElina LPuhastustööde juht

Oleme SOLiga koostööd teinud rohkem kui 15 aastat ja saame öelda ainult häid asju.

Loe rohkem

Küsi pakkumist