Elulised kingitused

Elulised kingitused

Tänapäevases kiiresti muutuvas maailmas on tähtis hoida traditsioone, kus inimesed saavad loota üksteise toele. Just seetõttu panustab SOL iga-aastaselt jõuluhooajal heategevusse, et anda ühiskonnale tagasi. Rõõm, mida näeme ligimese näos, täidab sooja tundega, sest oleme oma tegudega muutnud maailma natukenegi paremaks ning hoolivamaks kohaks.

Sel aastal osales SOL „500 kleiti“ heategevuskampaanias, mille käigus koguti üle Eesti kleite ja lipse oksjoniks. SOL pesumajadesse toodi üle 100 kleidi ja paljudele kaunitele kleitidele tegime ka puhastuse. Heategevuslikul oksjonil kogutud raha läheb Eesti Vähiliidu uue mobiilse kompuutertomograafia soetamisele, mis võimaldab vähi sõeluuringutes osaleda ka äärealade inimestel ja seeläbi avastada vähki võimalikult varakult.

Me ei usu, et materiaalsete kingituste tegemine nii klientidele kui ka oma töötajatele oleks jätkusuutlik viis, kuidas pühaderõõmu levitada. Tähtis on teha midagi, mis tuleb südamest. Oluline on muuta maailma, sest me kõik mängime selles rolli.

Kallis sõber, kutsume Sindki üles tegema valikut, mis peab ajahambale vastu ning ei jää tolmu koguma. Anneta Sinagi oma valitud vähiravi või -ennetusega tegelevale organisatsioonile ning anna inimestele lootust ja võimalust veel mitmeid pühi koos oma lähedastega pidada.

Südameheadust täis pühi!
SOL Baltics