Suvine töö SOLis sobib noortele hästi

14. juuni 2022

SOLis on palju erinevaid töökohti ja valmisolek jagada oma teadmisi ja oskusi noortega! Igaühel võib olla keegi tuttav noor, kes sooviks töökohta suveks või kooli kõrvalt.

Noored SOLis suvistel välitöödel

SOLis töötades tekib noorel suurepärane võimalus saada selgeks uusi töövõtteid, proovida tööelu, suhelda kolleegidega, õppida planeerima oma aega ja saada tunnustust.

Läbi tööpraktika saab noor aru, kas see ametiala sobiks talle, ja ta saab mõelda, mida veel võiks teha, et oma elus edasi liikuda. Noor näeb, kuidas hotell, laev, büroo või muu asutus toimib, kui kliente ei ole sees ja avastab asutusi teise külje alt.

Noor SOLis suvetöö raames siseruume koristamas

Pakume noortele võimalust töötada endale sobival ajal – võimalik on valida, mitu tundi, millistel päevadel ja mis kellaaegadel on soov tööl käia. Objektil võtab noore töötaja vastu töödejuhataja või kogenud töötaja, kes on valmis juhendama ja õpetama. Tagatud on kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid ning mugavad tööriided. Noor saab valida, kas soovib töötada iseseisvalt või mitmekesises kollektiivis koos teistega.

Praktikavõimalusi on ka kontoris oma õpitava eriala praktiliseks täiendamiseks – personali-, tehno- või müügimeeskondades. See on hindamatu võimalus saada kogemusi rahvusvahelises organisatsioonis.

Infot noortele sobiva töö kohta jagavad lahkelt värbajad Läti, Leedu ja Eesti värbamiskeskustes või küsi lisainfot oma juhilt.

Hoia silma peal SOL Eesti Facebooki lehel ja kodulehel www.sol.ee ning jaga informatsiooni oma noorte sugulaste, sõprade ja tuttavatega. SOL ootab noori tööle!