SOL võitis Riia Lennujaama heakorrateenuse lepingu

04. märts 2016

Alates käesolevast aastast hoiab SOL Baltics OÜ korras Riia Lennujaama reisijateveo terminali. Siseruumide koristuspinna suuruseks on 40 000 m² ja seda teenindab kokku 60 SOLi töötajat. Kolme-aastase lepingu maksumuseks on 2 024 261 EUR.

SOL teenindab nüüd kokku regiooni kolme lennujaama, lisaks Riiale hooldab SOL juba aastaid Helsingi lennuterminali, Tallinnas hoitakse puhtana lennukeid ja lennujaama administratiivmaja ning teenistushooneid.

“Lennujaama teenindamine on keeruline, sest ühendatud on kõige erinevamad tingimused: mustust koguneb palju kuna külastuste intensiivsus on sama suur nagu kaubanduskeskuses. Kvaliteedi nõuded on sama kõrged kui pangas või saatkonnas, sest tegemist on riigi visiitkaardiga. Julgeoleku risk ja turvareeglid puhastusteenindajatele on samad mis Kaitseväes, sest tegemist on riigi strateegilise objektiga. Meie ettevõtte töötajad läbivad range turvakontrolli ja lennujaama poolse koolituse koos eksamiga, et sinna üldse tööle pääseda,” kirjeldas objektile esitatavaid nõudeid SOL Baltics OÜ juhatuse esimees Rinel Pius.

Ettevõte investeeris selle teenindamise juurutamisele ning protsesside väljatöötamisse nii inim- kui rahalist ressurssi ning kasutab oma parimaid kogemusi, et hoida terminali keskkond reisijatele puhas ja hooldatud. Riia Lennujaama läbis möödunud aastal üle 5 miljoni reisija.

 

SOL Baltics on Baltikumi suurim kinnisvarakorrashoiu ettevõtteid, mille aastakäive on üle 23 miljoni EUR, ettevõttes töötab 2500 inimest. Ettevõtte teenindab igapäevaselt üle Baltikumi nii toitlustus-ja majutusasutusi, veeparke,  ostukeskuseid, lennukeid, laevu, ronge, energiajaamu, finantsasutusi ning erilisi spetsifikatsiooniteadmisi nõudvaid toiduaine-, elektroonika-, metalli- ja puidutööstuseid.

Eestis on SOLi klientide hulgas näiteks SEB,  Swedbank, Elisa, Carlsberg, Telia, Technopolis, Viking Line, Eesti Raudtee, Eesti Kaitsevägi, Solarise ja Mustamäe keskus, Statoil, TNT logistikakeskus jpt.

 

Lisainformatsioon:

Rinel Pius

SOL Baltics OÜ juhatuse esimees

Telliskivi 61b, 10412 Tallinn
Gsm: +372 51 01 413 | rinel.pius@sol.fi