SOL laiendas Rootsis oma tegevust omandades ettevõtte DS Facility Management

20. juuli 2021

SOL rahvusvahelisse kontserni kuuluv Solreneriet AB on omandanud Rootsis puhastus- ja kinnisvarahooldusteenuseid pakkuva ettevõtte DS Facility Management (DSFM). Tehing on osa SOL strateegiast laiendada tegevusi tugevdada SOL oma puhastus- ja kinnisvarahooldusteenuste pakkumise võimekust Rootsis.

Ettevõtte tegevjuhina jätkab Tina Wessman Hellstadius ning DSFMi omanik ja asutaja David Ståhl hakkab vastutama ettevõtte müügi ja turunduse eest. Seoses toimunud ostutehinguga muutub Solreneriet nimi SOL Facility Services AB-ks.

„Toimunud ostutehinguga saame tulevikus pakkuda oma klientidele laiemas valikus kinnisvarahooldusteenuseid. Täiendame ja tugevdame üksteist heas mõttes. Samuti võimaldab omandamine meil laiendada oma tegevuspiirkonda Rootsis.“ ütleb SOL Facility Services AB tegevjuht Tina Wessman.

DSFM asutati 2012. aastal keskendudes peamiselt äripindade kinnisvarahoolduse osutamisele. David Ståhl on väga rahul, et ettevõtte omandas SOL, kelle pikaajaline  valdkonna kogemus ja vastutustundlik lähenemisviis viib DSFMi seni tehtud tööd edasi „Meil ​​on koos võimalus pakkuda oma klientidele veelgi terviklikumaid teenusepakette.“

SOL Palvelut Oy juhatuse esimees Juhapekka Joronen on muudatustega väga rahul. „Pärast suuri väljakutseid on meil Rootsis tegutsev organisatsioon ja lai valik teenuseid. Rootsi turgu iseloomustavad madalad teenusemarginaalid, mis nõuavad suurt teenuste mahtu. Nüüd oleme valmis tugevaks kasvuks.“ ütleb Joronen.

DSFM-i töötajad viiakse SOL Facility Services AB-sse üle ja pärast ühinemist kasvab töötajate arv Rootsi ettevõttes 700-ni.

Uudise originaaltekst soome keeles on leitav siit: https://www.sol.fi/uutiset/sol-laajenee-yritysostolla-ruotsissa/