Puhtus on olulisem kui ei kunagi varem

14. märts 2020

Head kliendid!

SOL Baltics jätkab ka eriolukorras igapäevase teenuse osutamist vastavalt lepingutele.
Puhastamine on saanud hetkel kõige olulisemaks ja tähtsamaks tegevuseks üle maailma. Ainus oluline abinõu, mida igaüks meist kasutada saab, on hoolitseda isikliku hügieeni eest ja vähendada üks-ühele lähikontakte. Igapäevane puhtus on vajalik, et viiruseid eemale hoida.

Soovitan kõikidel suhtuda tööruumide puhastamisse tõsisemalt kui kunagi varem. Desinfitseerivad ained aitavad loomulikult hästi kaasa, kuid desotamisest piisab mõnel juhul vaid minutiteks ja mõnel juhul tundideks ning ärge unustage, et desinfitseeriv aine aitab vaid puhastel pindadel. Parim ennetav lahendus on lihtsalt igapäevane ja regulaarne puhastamine mikrokiud lapiga ka siis, kui täna teie tööruumides ei ole tavapärast hulka töötajaid ja külalisi.

Mitmed kliendid on vähendanud oma tööruumide kasutamist ja samas soovinud vähendada ka koristamise sagedust. See on tavaolukorras loogiline samm, kuid tänases eriolukorras läbimõtlematu. Viiruste leviku ajal on igapäevane puhastamine (eriti puutepindade puhastamine) ning isiklik hügieen määrava tähtsusega. See peab olema regulaarne ja toimima võimalikult suurel alal sinu ümber.

Soovitan teil konsulteerida SOL lepingulise kontaktisikuga, kuidas olla eriolukorra ajal veelgi puhtam. Regulaarne puhastus peab kindlasti jätkuma. Mõnel juhul on sageduse vähendamine mõistlik, kuid siis on oluline lisada puutepindade puhastussagedust või teha suurpuhastustöid. Samal ajal kui teie tööruumides on vähem töötajaid ja külalisi ja võib puhastusteenindaja teostada suurpuhastustöid ruumides, kus hetkel inimesi ei viibi.

Olge head ja võtke ühendust SOL-i kontaktisikuga ning leppige kokku lisameetmed.

Olge terved

Rinel Pius
CEO
SOL Baltics