Päikesest pakatav kontor Riias

17. juuni 2022

Juulikuisest Äripäeva Sisustaja erilehest leiab loo SOL Baltics´i uuest Läti kontorist Riias. 

Äripäev Sisustaja nr 129, juuni 2022

SOL Baltics on end Riias sisse seadnud uues InDi nime kandvas ärihoones. Ettevõttele omaselt on põrandatele maha seatud suisa seitse erinevat põrandakattematerjali, et oma uues majas uusi puhastusspetsialiste välja koolitada saaks.

Uue “kodu” mõtteid mõlgutasime juba mitmeid aastaid. Eelmise kontori ruumid jäid meile väikeseks ja ei vastanud enam vajadustele. Idee oli luua koht, kuhu kõik töötajad saavad ja tahavad tulla. Leiame, et meeskonna edu aluseks on siiski vahetu suhtlus.

Uues kontoris on mugavad koosolekuruumid, vaikne kõneruum, suur tegevusala kogunemiseks, puhkeala, koolituskeskus, ergonoomilised töövahendid ja heli summutavad materjalid.

Uuele kontori sisekujundusele sisendit andes olid peamiseks kriteeriumiks jätkusuutlikud ja kvaliteetsed valikud mugavate, ergonoomiliste ning pikaajaliste lahenduste loomiseks. Lisaks see, et mittevajalikke asju pole töökohale vaja. Soovisime võimalikult palju kasutada Läti ettevõtete toodetud mööblit ja sisustuselemente. Ruumide disaini on loonud sisekujundaja Zane Skalberga.

Pikemalt saab tasulist artiklit lugeda SIIT. Autor: Riina Jussila. 

Uue kontori asukoha leiab: https://sol.lv/kontakti/.