Turvalisem puhastusplaan luminomeetri abiga

17. juuni 2020

Maailm meie ümber on muutunud, kas hetkeks või siiski pikemaks ajaks, me veel ei tea. Igal juhul on järjest olulisemaks muutunud hügieen ja puhtus meie ümber. Arusaadavalt soovime rohkem turvatunnet. Kinnitust, et mis paistab puhas, see ka on puhas. SOL Baltics soetas endale just selliseks otstarbeks pinna puhtuse mõõtmise vahendi  – luminomeetri, et Ultrasnap testidega hinnata mikroorganismide hulka pindadel. Ultrasnap on äärmiselt tundlik ATP-test, mis on mõeldud puhastatud pindade ja pestud instrumentide puhtuse kindlaks tegemiseks.

Esimestel katsetustel saime juba palju vajalikku teada – näiteks võib päeva jooksul kontori kohvimasina puuteekraan muutuda vägagi bakterirohkeks või WC pinnad on puhtamad kui arvasime. Koosoleku saali kapi pind on enamasti puhas, aga laua pinnalt leiab juba mitmeid mikroorganisme.

Selleks, et tagada turvaline keskkond on vaja puhastusele järjest rohkem tähelepanu pöörata, tegevused läbi mõelda ja alles siis hakata tegutsema. Vaid nii suudetakse tõhusalt puhastada ja keskkonda säästa.

Kergelt kaasaskantava mõõturiga on SOL-il võimalus pindadelt proove võtta nii Eestis, Lätis kui Leedus. Saame luminomeetriga teste võttes välja töötada just Sinu töökoha jaoks parima puhastusplaani.

Küsi pakkumist siit: