SOL Baltics kuulub 0,7% Eesti ettevõtete hulka, kelle krediidireiting on AAA

12. august 2021

SOL Baltics OÜ pälvis ka sel aastal Creditinfo Eestilt krediidireitingu AAA (Suurepärane). Sellise krediidihinnanguga (AAA) tunnistusele kvalifitseerub vaid 0,7 % Eesti ettevõtetest. Meil on hea meel, et SOL Baltics´il on olnud au sellise tunnustuse osaliseks saada juba aastaid.

Rahvusvaheline krediidihindamise ettevõte Creditinfo tunnustab igal aastal tublisid Eesti ettevõtteid, kelle majanduslik seisukord on Creditinfo reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A).

Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest. Creditinfo reiting on välja töötatud rahvusvaheliste mudelite põhjal ning on aktsepteeritud nii Eestis kui ka mujal maailmas.

SOL Baltics OÜ Eesti tegevjuht Priit Sipelgas usub, et ettevõtte edukus on saavutatud vaid tänu headele töötajatele, partneritele ja klientidele. Väga heade majandustulemuste ja eeskujuliku maksekäitumise eest AAA reitingu pälvimine näitab ettevõtte jätkusuutlikkust ning annab innustust ka edaspidiseks.