Hoovid ja parklad vajavad puhastust

25. märts 2021

Kevad saabub ja lumi sulab. Hoovides ja parklates ringi vaadates näed, et mustus on kogunenud kõnniteedele, kõikjal on libedusetõrjeks kasutatud graniitkillustiku jäägid ja vaatepilt on kõike muud kui puhas. Kogu nähtav mustus veetakse jalgadega hoonetesse või autodesse ning see võib kahjustada põrandapindu. Lisaks tuleb ka tihedamini koristada.

SOL-il on teile lahendus – teeme teie parklad ja hoovid puhtaks spetsiaalse tänavapuhastusmasinaga Citymaster, mis samal ajal harjab, kogub sisse kogu mustuse ja väikeprügi ning teostab märgpesu.

Miks eelistada parklate puhastust just Citymaster´i abiga?
• Kiirus – 1000 m2 ala puhastus võtab aega ca 1 tund. Eeldusel, et parkla on tühi.
• Olles madal (2,2 m) mahub masin hästi ka majaalustesse parklatesse ja parkimismajadesse.
• Hea manööverdusvõime – pääseb hõlpsasti ka kõige kaugematesse nurkadesse ja teeb puhtaks kõnniteede/seinte ääred.
• Efektiivne – puhastab spetsiaalse harjaga ka tänavakivid.
• Kogub mustuse spetsiaalsesse kogujasse ja ei aja tolmu laiali.
• Ei vaja eraldi veevõtu kohta.

PS! Citymaster on mõeldud asfalti, betooni ja tänavakivide puhastamiseks. Teenus on saadaval Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Orienteeruv hind 1000 m2 tühja väliparkla puhastuseks alates 125 eurot + km.

Soovid, et ka Sinu hoone ümbrus, kõnniteed, parkimisplatsid, majaalused garaažid või parkimismajad oleks juba varakult tolmust ja sodist puhtad?
Pöördu SOL-i poole pakkumise saamiseks: https://www.sol.ee/sol-kontaktid/kusi-pakkumist/, saada e-mail: myyk@sol.ee või helista: +372 56 875 803.

Vaata ka SIIT VIDEOST, kui tõhusalt Citymaster parkla puhtaks teeb.