Viirust ennetav puutepindade lisakoristus

13. märts 2020

Parimaks viiruste tõkestamise mooduseks on kindlasti käte ja puutepindade pidev puhastamine. Desoained toimivad vaid  juhul kui neid pihustada eelnevalt puhastatud pindadele.

SOL Baltics on välja töötanud lisateenuse puutepindade ennetavaks puhastamiseks nii kontoritele, tootmistele kui ka kõigile teistele äripindadele. Hetkel kasutavad sarnast teenust näiteks Telia ja ChemiPharm, kus mõlemas on lisatud täiendav puhastusteenindaja kaheksaks tunniks tööpäevas just nimelt puutepindu puhastama.

Üldine tava on, et igapäevase hoolduskoristuse käigus koristatakse suurem osa puutepindadest, kuid päeva jooksul vahepealset puhastust ei teostata.

Mis on puutepinnad?

Ukselingid, puutetundlikud ekraanid, iseteeninduse puldid, ostukärude käepidemed, lülitid, toolide käetoed, liftinupud, WC poti vajutusnupud, käsipuud, kraanid, koosolekute lauapinnad, paberi – ja seebidosaatorid, kohviaparaadid, köögikappide lingid  jne. Ehk kõik, mida paljud inimesed korduvalt katsuvad.

Mida SOL Baltics pakub?

  • Täiendavat puutepindade puhastust kokkulepitud sagedusel.
  • COVID-19 juhtumi järgset puhastust.
  • Minimaalne tellimus 2 järjestikust töötundi päevas.
  • Hind sõltub teenuse mahust. Mida rohkem järjestikuseid töötunde, seda soodsam tunnihind.

Teenuse kasutamiseks võta ühendust SOL Baltics teenindusjuhiga või pöördu SOL müügiosakonna poole telefonil +372 56 875 803 või e-mailil: myyk@sol.ee.

Või täida allolev päringu vorm: