Ennetava puutepindade puhastusega tagad oma töötajate ja klientide heaolu

Parimaks viiruste leviku piiramise mooduseks on kindlasti korrektne kätepesu ja puutepindade pidev puhastamine. Lisaks regulaarsele hoolduskoristusele, mis toimub tavapäraselt õhtuti või varahommikuti, on viiruste leviku perioodil soovitatav teostada täiendavat puutepindade puhastust iga 2-4 tunni tagant.

Ennetav puutepindade puhastus toimub lähtuvalt Terviseameti juhendist. Kõigepealt puutepinnad puhastatakse ja seejärel sõltuvalt vajadusest desinfitseeritakse. Desinfektandid toimivad vaid juhul kui neid kasutada eelnevalt puhastatud ja kuivadel pindadel.

Puutepindadeks on ukselingid ja nende ümbrus, puutetundlikud ekraanid, iseteeninduse puldid, ostukärude käepidemed, lülitid ja nende ümbrus, toolide käetoed, liftinupud, WC poti vajutusnupud, käsipuud, kraanid, koosolekute lauapinnad, paberi- ja seebidosaatorid, kohviaparaadid, köögikappide lingid  jne. ehk kõik, mida paljud inimesed korduvalt katsuvad.

Järjepidev puutepindade puhastus on lihtsaim viis tagada oma kliendi ja töötaja heaolu ning turvatunne. Selleks, et kriisist väljatulek oleks sujuv ja suletud olnud hooned viiruse vabad, on soovitatav teostada suurpuhastus, mis hõlmab ka pindade desinfitseerimist.

Teenuse kasutamiseks pöördu SOL teenindusjuhi või müügiosakonna poole, et kokku leppida ruumide ennetav puhastus ja sagedus.

Lisainfo telefonil: +372 56 875 803 ja e-mailil: myyk@sol.ee.

Kes kasutavad?

Küsi pakkumist: