SOL Baltics pakub Leedus Kaunases asuvas ärikeskuses Verslo centras 32 tehnosüsteemide hooldust ja puhastusteenuseid

21. november 2022

Verslo centras 32 juhataja Povilas Butkevičius jagab oma mõtteid koostööst SOL Balticsiga.

Puhastusteenindaja Verslo centras 32 objektil

„SOLiga on hea koostööd teha, sest nad on väga abivalmid ja meie ruumid on alati puhtad. Selleks, et tagada kõikide rahulolu, on nad alati kursis sellega, mis hoones toimub. Nad ei puhasta mitte ainult ühiseid ruume, vaid ka kontoreid. Ka tehnosüsteemide hooldajad teevad oma tööd hästi. Nad on pidevalt valmis reageerima ja teevad erakorralisi remonditöid kiirelt. Samuti kurdavad kliendid vähem rikkis süsteemide ja kliimaseadmete üle. Meie jaoks on hea töö kiire ja kvaliteetne. SOL täidab need kriteeriumid.

Töödejuhataja Aušra Vaivilavičienė (vasakul) ja Verslo centras 32 juhataja Povilas Butkevičius (paremal)

Sooviksin jagada ka ühte lugu.

Üks meie üürnikest tegi nädalavahetusel remon ditöid ja ehitaja puuris küttetorru augu. Äkitselt hakkas kuum vesi igale poole lekkima ja enamik vett voolas meie süsteemidest välja. Hoolimata nädalavahetusest reageerisid SOLi hooldustöötajad ülikiirelt ning 45 minutit hiljem oli toru parandatud ja süsteemid jälle töös.“

Lisateave: objekti suurus on ligikaudu 22 000 m² ja seal töötab kaks puhastusmeeskonda viis päeva nädalas. SOL pakub ärikeskusele Verslo centras 32 ka puhastamise lisateenuseid, akende pesu, territooriumi korrashoidu, tehnosüsteemide hooldust ja erakorralisi remonditöid.

Suur tänu Povilas Butkevičiusele oma loo jagamise eest! Soovime tänada ka meie suurepärast töödejuhatajat Aušra Vaivilavičienėt ja projektijuhti Evaldas Kerbedist ning muidugi kõiki töötajaid, kes objektil iga päev suurepärast tööd teevad!