SOL tuutor Nadezda teeb oma tööd hingega

30. august 2022

Nadezda on väga abivalmis ja töökas tuutor, kes töötab SOLis juba üle kümne aasta.

Nadezda (vasakul) töödejuhataja Rena ja kolleeg Tatianaga tähistamas oma 10. tööjuubelit

Nadezdale meeldib tema töö SOLis, sest ta tunneb, et teeb seda hingega ning on ise selle töö endale valinud. Ka kollektiiv on väga meeldiv. Palju erinevaid inimesi, kellega suheldes püüab Nadezda alati olla professionaalne ja konkreetne. Kuulujutte ta ei armasta ja niisama lobisemist ei poolda.

Nadezda tõdeb, et aegajalt on töö raske, kuid ta ei soovi selle üle kunagi nuriseda. Raskuseid valmistab uute töötajate leidmine, kuid kui nad juba olemas on, siis annab ta endast kõik, et luua nendega usalduslik suhe. Selle saavutamine eeldab, et töötajale antakse ka hea väljaõpe ja teda juhendatakse põhjalikult, mis on tuutori üks peamisi ülesandeid.

SOL-i soovitab Nadezda kindlasti ka teistele. Ta ütleb, et ettevõte on suur ja kindel.  Nadezda tõdeb, et puhastusteenuse valdkonnas on töötajate palk küll keskmisest väiksem, kuid oluline on, et SOLis on palk alati õigeaegselt makstud. Töötajatele pööratakse Nadezda arvates SOLis piisavalt tähelepanu, tehakse kingitusi tööstaaži eest ning lastele jõuludeks. Töödejuhatajalt saab ta aga töö tegemiseks piisavalt vajalikku informatsiooni ja tuge.

Vabal ajal käib Nadezda perega palju mööda Eestit reisimas. Tihti veedetakse aega Viitnas ja käiakse mere ääres. Enne piiranguid käis Nadezda pere puhkuse ajal ka välisreisidel.

Töödejuhataja Renal on Nadezda kohta palju kiidusõnu tema tubli töö ja suure pühendumise eest.