Keemiline Puhastus

SOL keemiline puhastus tagab Teie riiete värskuse ja puhtuse! Kasutades tuntud tootjate seadmeid, kvaliteetseid vahendeid ja innovaatilist tehnoloogiat, puhastavad meie pesumaja asjatundjad ka õrnad kangad mustusest kiiresti ja efektiivselt.

Rohkem infot

Lahusti ja plekieemalduskemikaalide koostoimes eemaldub riidekius olev mustus ja plekid. Keemilist puhastust nimetatakse mõnikord ka kuivpuhastuseks otsetõlkena terminist dry clean, mistõttu on paljudel inimestel eksiarvamus, et rõivaste puhastamine toimubki kuivalt. Tegelikult pestakse rõivaid ka keemilise puhastuse käigus, kuid vee asemel kasutatakse orgaanilist lahustit perklooretuleeni. Lahustiga puhastamisel ei tõmbu tekstiilkiud kokku, ei kortsu, ei anna värvi.

Seetõttu on keemiline puhastus hädavajalik eelkõige mitmest erinevast materjalist valmistatud rõivaste puhul nagu mantlid, ülikonnad, kostüümid. Eripära seisneb selles, et keemilise puhastuse masinasse pannakse kuiv pesu ja see võetakse samamoodi kuivana välja. Olge kindlad, et kasutate keemilist pesu ainult selliste esemete puhul, millele tootja on andnud vastava garantii ja suunise. Igaüks saab küsida keemilise puhastuse teenindajalt nõu online kodulehe www.pesumaja.ee kaudu. Leia meid ka Facebookis „SOL Pesumajad“ all.

Hinnakiri on püsikliendile soodsam 5 % võrra.

Vaipade keemiline puhastus peseb ja puhastab vaipu, kasutades kõrgetasemelisi seadmeid ja just Teie vaibale sobivaid professionaalseid pesuvahendeid. Kasutades parimat kättesaadavat tehnoloogiat, eemaldatakse vaibalt tolm, mustus, plekid ja ebameeldiv lõhn nii pealispinnalt kui ka sügavuti. Iga vaip vaadatakse põhjalikult üle vastuvõtmisel ja kliendile antakse täiendavalt infot defektide eest, mis võivad tekkida puhastamisel. Parima tulemuse võib saavutada ainult siis, kui klient annab õiget infot plekkide tekkimise asjaolude kohta.

SOL Pesumajad asuvad Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Tallinna kesklinnas Maakri tänaval on olemas ka iseteeninduslik pesumaja, kus on pakutud järjepidevalt keemilise puhastuse teenust juba üle 100 aasta.
Meie pesumajad kuuluvad Põhjamaade suurimasse pesumajade ketti SOL Pesulapalvelut OY.

Maakri Pesumaja klientidel on võimalus kokku hoida oma väärtuslikku aega ja kasutada meie uut mugavusteenust, lastes tuua oma puhtad riided koju või kontorisse.

SOL Baltics OÜ pesumajad kasutavad kaasaaegseid masinaid ja seadmeid, mis vastavad keskkonnaohutuse nõuetele. Kogu teenuse osutamise protsess ja tehnoloogia teostatakse vastavalt keskkonnajuhtimissüsteemile ISO 14001:2015, teenuse osutamisel kasutatakse keskkonnasäästlike seadmeid ja tehnoloogiaid ning keskkonnahoidlikke puhastusvahendeid.

Näita vähem