COVID-19 puhastusega tagad oma töötajate ja klientide tervise

Kui üks Sinu kolleegidest on nakatunud COVID-19 viirusega või kahtlustad, et eile kontoris köhinud töötaja võib olla ka üks epideemia ohvritest, siis vajad kindlasti COVID-19 leviku piiramiseks pindade puhastust ja desinfitseerimist.

SOLil on just selleks välja töötatud spetsiaalne COVID-19 puhastus- ja desinfitseerimistööde erirühm, kes teostab COVID-19 juhtumi järgse puhastuse tulemuslikult. Erirühma liikmed on läbinud ka Tartu Ülikooli Kliinikumi poolt korraldatud Infektsioonivolinike e-kursuse COVID-19 leviku piiramiseks. Pindade puhastamisel järgitakse Terviseameti juhendit ning teenuse teostust alustatakse reeglina 24 tunni jooksul.

SOL Baltics OÜ pakub viiruste leviku tõkestamiseks puutepindade puhastust ja COVID-19 juhtumi järgset puhastust koos puutepindade desinfitseerimisega. SOL COVID-19 puhastus- ja desinfitseerimistööde erirühm on koolitatud ja kasutab isikukaitsevahendeid ning efektiivset tehnoloogiat viiruste leviku peatamiseks. Kasutatud nakkusohtlikud töövahendid käideldakse alati vastavalt jäätmeseaduses toodud ohtlike jäätmete käitlemisnõuetele.

SOL on COVID-19 juhtumi järgset puhastust teostanud nii haiglates, tootmishoonetes kui kontorites.

Hooli oma töötajatest ja klientidest ning kaitse nende tervist!

Teenuse kasutamiseks pöördu SOL müügiosakonna poole telefonil +372 56 875 803 või e-mailil: myyk@sol.ee või täida allolev päringu vorm.

COVID-19 infomaterjal


Prindi siit endale infomaterjal COVID-19 juhtumi järgse puhastuse kohta ja tee sellest voldik:

Voldik_COVID-19 juhtumi järgne puhastus

Voldik_viirust ennetav puutepindade puhastus

Lae siit alla juhend töökoha puhtuse ja tervise tagamiseks:

SOL juhend puhtuse ja tervise tagamiseks töökohal

 

COVID-19 puhastuse korduma kippuvad küsimused

1. Kui kiiresti tulete COVID-19 juhtumi järgset tööd teostama?

Oleneb hetke olukorrast aga hetkel keskmiselt 6 tunni jooksul. Minimaalne aeg tund ja praeguses olukorras maksimaalne tellimuse täitmise aeg on olnud reeglina 24 tundi.

2. Milliseid aineid kasutatate COVID-19 järgsel puhastusel?

Desinfitseerimiseks kasutame puhastusaineid, milles 70% etanooli, 0,1-0,5% naatriumhüpoklorit vm virutsiidse toimega aine. Ainete valik sõltub ruumitüübist.

3. Kuidas toimub COVID-19 puhastuse protsess?

Puhastus toimub Terviseameti poolt antud juhendi alusel. Kindlasti on oluline, et ruumides ei viibi puhastuse käigus kõrvalisi isikuid.

4.  Kuidas kontrollite COVID-19 juhtumi puhul, et viirus on eemaldatud?

SOL  Baltics OÜ puhastab pindu vastavalt Terviseameti juhendile. Viirused eemaldatakse mehaanilise puhastamise ja desinfitseerimise käigus.  Eelnev pindade puhastamine kindlustab, et viirus saab pindadelt eemaldatud. Desinfitseeriva puhastuse järgselt on mitmed kliendid tööde tulemust testinud ja pole tuvastanud pindadel allesjäänud bakterit.

Rohkem infot

5. Kas teil on litsents tööde teostamiseks?

Eesti Vabariigis ei ole pindade desinfitseerimise jaoks litsentsi vaja. Balti riikides on antud tööde jaoks see vajalik vaid Leedu Vabariigis ja seal on SOL Baltics ettevõttel see olemas.

6. Kuidas garanteerite, et teie töötajad pole haiged?

Hoiame oma töötajaid ja koolitame neid vastavalt Terviseameti juhenditele. Töötajate kehatemperatuuri mõõdame enne tööle minekut.

7. Kas kasutate isikukaitsevahendeid?

Jah.

8. Palju COVID-19 järgse juhtumi puhastusteenus maksab?

Hind sõltub objekti asukohast ja suurusest ning keerukusest. Minimaalne tasu on 200 eurot. Täpse hinna saamiseks küsige pakkumist SOL müügiosakonnalt vajutades SIIA.

9. Millised on SOL-i edulood?

Suurim kogemus ja ka edulugu on Lääne- Tallinna Keskhaigla, kellega koostöö algas aprilli alguses.

Lisaks oleme puhastanud mitmeid poode, tootmishooneid, kontoreid, avalikke asutusi ja korteriühistute trepikodasid.

Näita vähem

Rahulolevaid kliente:

COVID-19 teenuse tagasiside:

Lääne-Tallinna KeskhaiglaHeiki LugnaOhutusspetsialist

Olime kuulnud, et SOL pakub COVID-19 järgset puhastust. Üks kõne ja juba järgmisel päeval oli nende meeskond valmis tööle asuma. Imetlusväärselt kiire reageerimine!

Loe rohkem

MTÜ Tartu ÜliõpilaskülaTanel TiitsHaldusjuht

MTÜ Tartu Üliõpilasküla on väga tänulik SOL Baltics OÜ kiirele reageerimisele ja äärmiselt konstruktiivsele koostööle reaalses kriisi olukorras. Väga tubli töö!

Loe rohkem

Küsi pakkumist: